top of page

Müzik Kursu

Müzik Sınıfı Sanat Merkezi, 2007 yılında Hayrettin Sarsılmaz tarafından kurulmuştur. Tüm Batı Müziği enstrümanları yanı sıra Şan, Teori, Konservatuar ve Güzel Sanatlar Liseleri için hazırlık dersleri verilmektedir.
 

Kurumumuzda 4 yaşından emeklilere kadar geniş bir yelpazede hedefi olan öğrencilerimiz için eğitim imkanı sunulmaktadır.

2007 yılından bu yana eğitim prensiplerinden ödün vermeden pek çok öğrenci ve sanatçı yetiştiren kurumumuz Kadıköy Suadiye bölgesinde birçok ilkleri gerçekleştirmiştir.

Suadiye’de Royal Academy Sınav Merkezi olup bu sertifika programını ilk olarak uygulayan kurum olma özelliğini taşımaktadır.

Kurucumuz Hayrettin Sarsılmaz’ın öğretmen ve müzisyen olması ile işini bilen bir kurucu olarak Eğitim Koordinatörlüğü yapıyor olması öğrenciler ve veliler için güven verici bir faktör olmuştur.
 

Kurumumuz öğrencileri, zorunlu olmasalar da sahne tecrübesi yaşamaları ve yaptıkları bu hobiyi sertifikalandırmaları için teşvik edilmektedir.

Kurumumuzda çalışan personel ve öğretmenlerimiz, öğrencilere doğru rol model olmaları için titizlikle seçilmektedirler ve bu şekilde çok sık personel değişikliği yaşanmamaktadır.
 

Her yıl düzenlediğimiz konserimiz Barış Manço Gösteri Merkezi’nde yapılmakta olup, iki yıldır yaşanan yoğunluktan dolayı Caddebostan Gösteri Merkezi ile konser sayımızı 2’ye çıkarmış bulunmaktayız.
 

İçinizdeki sanatçıyı çıkarmak için sizleri sınıflarımıza bekliyoruz…

bottom of page